Author Topic: Therion obecně  (Read 9656 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Therion obecně
« on: June 16, 2008, 03:43:59 pm »
založila jsem tenhle topic, abych nebyla jinde off-topic =))
Tak co říkáš na ten "náhlý rozpad" a ...a taky na to že budou hrát ještě v Polsku?Jela by jsi za nima tam?
Myslíš, že se něco s Therion jako pojmem něco stane?Nebo že to Chris utáhne?
Zajímá mě každý Tvůj názor :)
Fade out.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Re: Therion obecně
« Reply #1 on: June 19, 2008, 06:03:40 pm »
No, já do Polska chtěla (a ještě chci) jet docela hodně, ale asi nebudu moct. Jelikož jsem idiot a zase jsem se nedostala na vysokou, takže si budu podávat ještě dvě přihlášky na husitskou na dodatečná přijímací řízení, přičemž problém je v tom, že data přijímaček se kryjí s datem Plocku.

Rozhodně si nemyslim, že by to Christofer nezvládl, konec konců - od začátku to byl jeho projekt, ale nevim, jak bude vypadat další album....  Ráda bych zase nějaké překvapení ale jako pokud možno, hudebně něco mezi starou tvorbou - Theli etc... a GK. Pokud by to mělo být jenom stylem GK, tak nevím... jako jedno album je to skvělé, ale další podobná... nic moc pro mě :)

Jak to vidíš Ty?  ::)
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Therion obecně
« Reply #2 on: June 22, 2008, 01:30:10 pm »
NEJSI idiot!!Možná, že právě tohle je takový malý alarm co svítí a říká, že třeba by jsi to mohla zkusit přímo v zahraničí..a možná jen, že na Tebe čeká švédština a né dánština .. Opravdu, jsi hrozně moc chytrá holka,  pochybuju, že Ty by jsi se ve světě ztratila. a kdo Tě nechce, ten si Tě nezaslouží.
Ty jo, já pořád nevím Polsko je pro mně jedna z těch nejhnusnjších zemí vůbec.(Tak a teď by tady mohl nastat mezinárodní komflikt). Ale zase Therion.. Stejně si ale myslím, že tam nepojedu..nicméně člověk nikdy neví..
Máš pravdu, kdyby bylo další CDčko jako GK asi už by to nebylo dvakrát dobré, ale Chris asi ví, co dělá.Souhlasím vlastně se vším, co jsi tady napsala. :)
jen dodám, že by bylo pro mně moc zajímavé, kdyby si vzali na zpívání taky zpěvačky, které nezpívají operním hlasem, byla by to změna jak blázen, a myslím, že by nebyla k zahození.. nu, ale co já do toho mám co mluvit, že .. Víš co,  ještě tak úplně off topic, nejlepší by bylo, kdyby tady (v čr) Therion hráli, a je docela jedno v které sestavě :) jen tak.. aby ten rok(dva) čekání uplynul nějak lépe.. :)
Fade out.

Offline Olvir

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
  • Karma: 0
Re: Therion obecně
« Reply #3 on: December 15, 2008, 10:47:25 pm »
Ja vám neviem ; tá info o odchode chalanov ma svojho času dosti zaskočila, zvlášť duo bratov Niemannovcov držal som si v obľube. Čo sa však týka zostavy na septembrovom koncerte v Poľsku, neurobili na mňa nejaký ten výraznejší dojem popravde, avšak stále dôverujem Christoferovi, že príjde s niečim novým ... a pozitívnym.
Inak bolo ale príjemné vidieť a počuť Katarinu opäť spievať na pódiu ^_^