Author Topic: Draconian Opera  (Read 11244 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Draconian Opera
« on: January 15, 2008, 08:12:25 pm »
Jak jsem slíbila, otevírám Draconian Opera topic..
tito mladí lidé se snaží dělat Therion Covers, a vzhledem k faktu že se snaží pořád fungovat, tak to asi myslí vážně    :blink:
tady házím odkaz na jejich verzi Son of the Staves of Time
http://youtube.com/watch?v=QMy2CLHp1AQ

o sobě tvrdí, že jsou :
"The Draconian Opera - Therion Cover Brazil works with too much dedication to bring to Therion fans the best tribute with professional quality."   :)


« Last Edit: January 16, 2008, 10:32:53 pm by Sigvarthdottir »
Fade out.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Re: Draconian Opera
« Reply #1 on: January 22, 2008, 03:05:41 pm »
Jo, tak jsem nedavno na něco mrkla, ještě jsem neměla zákaz poslouchat muziku  :D

No, já nevím, problém je, že u těch klipů co jsem viděla, byla dost špatná kvalita zvuku - jakože ty videa nejsou v moc dobrym stavu co se týče zvuku  :( , ale jinak myslim, že by to nemuselo bejt až tak zlý.
Asi by to chtělo spíš vidět naživo, nebo kdyby si udělali nějakou studiovou nahrávku... v dnešní době nějaký v uvozovkách horší studio snad nepřijde na tolik. A oni by se určitě dokázali složit. Kdyby si udělali něco oficiálního - jenom by jim to prospělo...

Našla jsem jejich official websites, ale jsou "under construction".
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Draconian Opera
« Reply #2 on: January 22, 2008, 06:45:37 pm »
Nu krom mizerné kvality zvuku je tam toho více.. celkově to na mně působí jako skupina lidí, každý naprosto v jiném žánru, ovšem všichni mají  aspoň nadání nebo dobré předpoklady se dostat někam výš..to je plus..  :)
ovšem vypadají opravdu chaoticky navíc hodně lidí na malém místě.. přitom by stačilo, kdyby zpívající zůstali vepředu a to křoví, co tam věčně stojía nic nedělají se přesunulo dozadu, nebo aby si rozdělili podium a byli v hloučcích každý jinde  :ninja:
takhle si tam akorát zavázejí a vypadá to jako nedovolené shromáždění.. :unsure:  a zpěvačky by se měly naučit zpívat..  :innocent:
No já jsem normálně ještě víc kritická, ale prostě mi to příjde, jako nadějný cover projekt který by se snad časem mohl stát i  regulérní kapelou s vlastními věcmi..

Já myslím, že studia nejsou vůbec drahá třeba jenom na víkend .. a oni tam nemusí nic ladit, oni to jenom přehrajou v tom studiu, za ně už si s vizáží songů udělal práci jiní... Chris by mohl povídat  :D

Zákaz poslouchat muziku?  :blink:  :blink:  :blink:

Jinak rozhodně mně Tvůj názor zajímá, takže za každý poznatek budu vděčná  :)   
Fade out.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Re: Draconian Opera
« Reply #3 on: January 22, 2008, 07:46:50 pm »
Jako oni by to rozhodně nemuseli vzdávat, jenom by to chtělo trošku víc formy a disciplíny. Jenže mně se to povídá, když já bych nedokázala ani půlku toho co oni :roll:

Ta holka třeba nemá špatnej hlas - jenom občas trošku zpívá jako když Pražák mluví ;)
A tak já předpokládám, že jsou v začátcích a že se to ještě utříbí...

(No, mam něco s ušima, takže žádný discman, žádný media player ani winamp... jako maximálně si můžu pustit televizi hodně potichu, která mi stejně nejde.)
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Draconian Opera
« Reply #4 on: January 22, 2008, 08:03:47 pm »
určitě to nevzdávat, možná spíš mít choreografa (a možná i vizážistu- protože každý tam vypadá že utekl od jinud..jeden vypadá jako nadšený fanoušek korpiklaani, další jako kdyby poslouchal Divekého Billa a na to zas jiný že jede na true black metalu  :D )

No tak neříkám, že bych to zvládla, mám  úplně jinde rozsah, ale.. =) když už vidím potenciál, proč s tím nepracovat  :) teda jestli někdy budou jejich stránky after construction.. =)
Ju a slečna nemá špatný hlas, jen neumí správně dýchat :shifty:

Jej, to mně moc mrzí, máš to kvůli té chřipce, nebo to vzniklo nezávisle? :( Tak to Ti vůbec nepřeju, zlatii..  :(
Fade out.