Author Topic: Demonoid  (Read 13464 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Demonoid
« on: January 26, 2008, 04:20:38 pm »
Otázka na tělo Sigvi  ;D - už jsi slyšela to (prozatim jedno jediný) album od Demonoid?
Co jsem koukala na encykl. tak tam hrajou oba Niemannovi... Jako i názvy tracků vypadaj celkem slibně, ale vzhledem ke svému zdravotnímu stavu - stále ještě jsem neslyšela.
Docela by mě zajímalo, co si o tom počinu myslíš  :)
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Demonoid
« Reply #1 on: February 05, 2008, 07:28:26 pm »
well, neslyšela, teda něco co je na myspace, a ač mám ráda tvrdou hudbu, a nevadí mi ani alternativy, tak zatím jsem nebyla schopna doposlechnout ani jedinou..  -_- nevím proč, asi nějaké blbé období, kdy potřebuju v muzice cítit víc citu    :unsure:
ale určitě si to poslechnu hned jak tohle přejde! :) a jak jsi na tom Ty, když už můžeš poslouchat - slyšela, slyšela?  ^_^
Fade out.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Re: Demonoid
« Reply #2 on: February 05, 2008, 07:31:14 pm »
Jo jo, slyšela, no je to trošku jiné ((: Ale celkem se mi to líbilo.
Jsme na tom podobně - jak vidíš, mám pinkfloydí období - což má k Demonoid hodně daleko... takže si to nejsem nějak moc schopná pozorně a kvalitně poslechnout - asi jako Ty...
Čekám, až budu mít zase nějaký víc agresivní období (teda ve smyslu energetičtější a expanzivnější...)
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Demonoid
« Reply #3 on: February 05, 2008, 07:33:45 pm »
Přesně!  ^_^ třeba výjde i něco nového od nich, co vím tak to jejich jednojediný CD je z roku 2004..což je hrozně dávno, museli za tu dobu pokročit, teda..pokud na tom nějak pracovali ^_^
Fade out.

Offline Persephone

  • Star Rider
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 5214
  • Karma: 232
Re: Demonoid
« Reply #4 on: February 05, 2008, 07:36:20 pm »
Jojo, mělo by vyjít něco jako druhá část toho stávajícího... No, nevim jak moc pokročili - nedokážu si představit, když si teď bratříčci Niemannovi celej rok váleli šunky s Therion!  :fish:
Ehm - víš jak to myslim  :roll-eyes:
Jsem zvědavá, protože od 2004 - to může být velká hudební změna...  ^_^
But then again, who does.

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Demonoid
« Reply #5 on: February 05, 2008, 07:42:14 pm »
a vzhledem k členům bych řekla, že to bude hodně kvalitní změna  :shifty:
jasně no Niemannci  ^_^.. stejně jen tak trochu off topic, je úžasný že spolu takhle vycházejí a jsu schopni být společně v tolika kapelách ^_^
to snad existuje fakt jenom na severu  :D
Fade out.

Offline The One

  • Misjudged young artist
  • Loyal Dreamer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3983
  • Karma: 52
  • NTSMS - every day closer to World Domination
Re: Demonoid
« Reply #6 on: February 11, 2008, 09:57:52 pm »
I have to say: sorry for butchering and ruthlessly stepping on the rules of the Czech forum, but since I don't speak Czech...
Anyway, Demonoid's "Riders of the Apocalypse" sounds pretty soild (I'm currently giving it a first listen) :biggrin:
I like it, especially the innovative Kristian Niemann guitar-work. (Innovative for Death Metal)
"All men are intellectuals, but not all men in society have the function of intellectuals" -Antonio Gramsci

Offline Sigvarthdottir

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 276
  • Karma: 22
  • live. learn. grow.
Re: Demonoid
« Reply #7 on: February 13, 2008, 12:14:56 pm »
:) well, thank You for Your opinion, Jorge ^_^, I will try to listen to it when I will have some other .."season".. because nowadays I am not able to listen to music like this...  ¬¬
Fade out.