Other Languages > Czech

Sny*

(1/4) > >>

Sigvarthdottir:
Tak jsem se rozhodla založit nové téma..možná trochu mimo Therion, ale třeba ne zas tak moc daleko.. :))
takže .. účelem tohohle není jen psát své sny, které máme do budoucna.. i když to také -sny a plány jsou přece důležitou součástí života, ale i
třeba sny, které se nám zdáli, a možná něco znamenaly.. prostě všechno kolem snů..ať už to člověk veme z kteréhokoliv konce :)
welcome dreamers ..  :wub:

Persephone:
Já mam sen, nebejt tak hloupá třeba... ((:

Ne, povídej jsem zvědavá (: Ty jsi děsný introvert totiž!

Sigvarthdottir:
ale já jsem i společenská!..občas.. =))
no mám prostě intenzivní vnitřní život plný hlubokých pocitů a snů..huhuuuu..

tak můj sen je taky nebýt blbá, ale já se z tohohle nevyhrabu =))
Ty aspoň ode mně, hloupá nejsi.

takže sny..sen..jenom kousek:
dům, rodina(ne zrovna s dětma..i když nejspíš časem i ty děti), zahrada, slunečné neděle, ateliér, práce, která mně bude bavit,
žádné velké starosti, černobílé fotografie, pocity, slova, norsko, anglie, ticho, déšť, hvězdy, lampy, krb, praskání dřeva, moře..
*no vlastně nejde ani o nic hmotného, člověk musí mít ten pocit, že je skutečně šťastný..o víc nejde..

to Ty povídej, u Tebe jsem moc zvědavá :)

Persephone:
Jéé, to zní pěkně x)

No jo, já bych - já bych chtěla bydlet někde na ostrově, nebo i na pevnině... samozřejmě za polárním kruhem. Někde u Tromso... takovej ten menší červenej domeček. Nebo nějaký malý byt s tichými sousedy o kterých bych ani nevěděla. Hlavně abych mohla být sama... nikoho nepotkat, když se jdu projít. Přesně, práce která mě bude bavit a přátelé se kterými bych mohla trávit čas, když už budu mít dost té samoty :) Hlavně hodně svobody... a mít pocit možností - pocit toho, že si můžu vybrat.
Odpoledne jako občas mívám, čerstvý vzduch, slunečno ale po chvíli déšť, šumící lesy - až to člověka donutí se projít a rozplývat se nad tím, jak je na světě krásně...
A chtěla bych se hlavně nějak srovnat sama se sebou. Tak nějak se akceptovat jaká jsem a to co je na mě nejhorší - jakože je toho hodně - se pokusit odstranit.

"déšť, hvězdy, lampy, krb, praskání dřeva, moře...." to zní tak pěkně ... :)

Nepochybuju o tom, že se Ti to jednou splní ;) U Tebe o tom vážně nepochybuju...

Agnes:
if you understand me in Polish...ostatnio mi się śniło, że Greenpeace rozbiło swoje namioty na łąkach koło jednej ze szkół w moim mieście ;]

(in English: In my dream, Greenpeace had a camp on the meadows close to one of local schools ;] Imagine that!)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version