Other Languages > Czech

Demonoid

(1/2) > >>

Persephone:
Otázka na tělo Sigvi  ;D - už jsi slyšela to (prozatim jedno jediný) album od Demonoid?
Co jsem koukala na encykl. tak tam hrajou oba Niemannovi... Jako i názvy tracků vypadaj celkem slibně, ale vzhledem ke svému zdravotnímu stavu - stále ještě jsem neslyšela.
Docela by mě zajímalo, co si o tom počinu myslíš  :)

Sigvarthdottir:
well, neslyšela, teda něco co je na myspace, a ač mám ráda tvrdou hudbu, a nevadí mi ani alternativy, tak zatím jsem nebyla schopna doposlechnout ani jedinou..  -_- nevím proč, asi nějaké blbé období, kdy potřebuju v muzice cítit víc citu    :unsure:
ale určitě si to poslechnu hned jak tohle přejde! :) a jak jsi na tom Ty, když už můžeš poslouchat - slyšela, slyšela?  ^_^

Persephone:
Jo jo, slyšela, no je to trošku jiné ((: Ale celkem se mi to líbilo.
Jsme na tom podobně - jak vidíš, mám pinkfloydí období - což má k Demonoid hodně daleko... takže si to nejsem nějak moc schopná pozorně a kvalitně poslechnout - asi jako Ty...
Čekám, až budu mít zase nějaký víc agresivní období (teda ve smyslu energetičtější a expanzivnější...)

Sigvarthdottir:
Přesně!  ^_^ třeba výjde i něco nového od nich, co vím tak to jejich jednojediný CD je z roku 2004..což je hrozně dávno, museli za tu dobu pokročit, teda..pokud na tom nějak pracovali ^_^

Persephone:
Jojo, mělo by vyjít něco jako druhá část toho stávajícího... No, nevim jak moc pokročili - nedokážu si představit, když si teď bratříčci Niemannovi celej rok váleli šunky s Therion!  :fish:
Ehm - víš jak to myslim  :roll-eyes:
Jsem zvědavá, protože od 2004 - to může být velká hudební změna...  ^_^

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version