Other Languages > Czech

Sny*

<< < (2/4) > >>

Persephone:
Pretty scary Agnes! I love nature but I don't like Greenpeace!

Agnes:
the same here Kris! it was horrible...I felt like in a camp for prisoners..

Sigvarthdottir:
nádherný sen, Kris! víš na co myslím?Že ten pocit svobody za to stojí.. a já zase nepochybuju, že Tobě se to povede!Tvoje sny se stanou skutečností, nezáleží na tom, jak dlouho to bude trvat.. protože TY to dokážeš, a chyby máme každý..možná víc než odstranit se s nimi můžeme zkusit srovnat, protože právě ty malé-velké nedokonalosti z nás dělají originální bytosti.. :)

víě co se mi teď nedávno zdálo za sen?Žej sme byly v Tromso - Ty, já a Magda a seděly jsme u moře.. bylo léto, bylo teplo ale slunce nebylo nepříjemné..jen jsme seděly a pozorovaly moře.. a byl v tom nějaký ten pocit - harmonie, pocit štěstí.. myslím, že to není tak špatné..

Persephone:
Dneska jsem právě psala smsku Magdě, když jsem jela v metru, tak jsem si vzpomněla, jak jsme jely z Maddeiny oslavy a pak to vzaly netradiční cestu... těmi závějemi a vším... dvakrát jsem spadla do sněhu ((((: Hrozně mi to chybí.

Ty jo, takovej sen Ti závidim, takový bych brala taky - ale fakt je, že já snim za dne, tak možná už o tom nesnim v noci :)

Sigvarthdottir:
Otázka na Tebe Kris : Měla jsi někdy pocit, že jsi někoho doopravdy ovlivnila.. Víš , nemyslím, přímo přátelé (ty totiž ovlivníme vždy) ale prostě někoho,  o o kom víš, že i když ho třeba už nikdy neuvidíš, tak že si něco z tebe ponese pořád..  ?
Neumím vysvětlovat.. :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version