Other Languages > Czech

Therion texty

<< < (2/12) > >>

Persephone:
No ono to asi s některými texty není jednoduché... ehm, někde (oficialni forum) jsem četla, že některé texty údajně nebyly zveřejněny "z osobních důvodů". Tak jim do toho nehrabme (:
Prostě to tak asi chtějí mít.
Hm, a jak tak uvažuju... Mr. Therion by stejně řekl: "use your head" a pak mlčel a tvářil se tajemně jako hrad v Karpatech  -_-  :D

Sigvarthdottir:
 :D  :D  :D noo celý on!  ^_^
ale netušila jsem, že je to z osobních důvodů..tak to je jejich věc, rozebírat jim to nebudu  ^_^
moc mně mrzí, že nežijeme někde ve švédsku, oni totiž ti švédové mají nespočet výhod co se týče Therion .. ale co..my jim to vrátíme..
oni si třeba nikdy nebudou moct přečíst tohle  :D hahahaaaaa... pure evil, baby!  :evil2:

Persephone:
No, oni maj vůbec všichni Skandinávci (Islanďané a Dánové plus abysme nikoho neurazili) štěstí, že jsou Skandinávci. Protože samozřejmě o své historii a slavných lidech - viz Bureus.. mají mnoho literatury - že?  :D
Kradou nám Codexy a ještě si všechno syslej jenom pro sebe! :)

Ale co vím, tak ve Švédsku i v Norsku když jdeš do knihovny s fakt starou literaturou - tak k tomu i člověka pustí, de facto můžeš nahlížet skoro do všeho. Teda můj kámoš co tam byl (knihovník) mi to takhle říkal :)

Sigvarthdottir:
To-není-fér .. ¬¬ navrhuju je okrást nazpátek.. nebo aspoň ukrást to, co nám ukradli oni! :D Codex Gigas je náš! ..no,dobře..jen chvilkové vzplanutí..
ju jeden můj kamarád co se snažil pátrat v textech GK je ze švédska a normálně šel do jejich knihovny a tam hrabal v textech starých několik století..prý jediné co mu vadilo byl styl kterým kdysi psali, že se to špatně překládá.. no kdybych si tak ztěžovala jenom na to,  já tady v té díře po granátu nemám nic.. natož solidní knihovnu  :nosweat a vadí mi to čímdál tím víc.. kdybych aspoň znala význam těch run, které jsou na  obalu 
Adulruna und die gotische Kabbala - ty samé runy se objevily i ve videoklipu Son of the Staves of time.. a myslím že jednou z těch klíčovýchrun bude i Hagallaz - protože na jejím místě seděla Hannah Holgersson - Hagalaz je runa krupobití..ale to už možná hodně kombinuju

Persephone:
No, ono jako kdybys videla Narodni Muzeum... naši čekaj, až ta budova spadne.. jenom to podpiraj z nouze lešením.. takže Codex se má ve Švédsku rozhodně líp - tam se aspoň staraj, aby to nic nezničilo a nikdo neukrad.  :-\

No, Hagalaz je vubec zajimava runa. Byla to prvni která mě zaujala. To víš, mam takovou tu sebedestruktivní povahu - takže kroupy zima mráz a jsem odvázaná :) Nicméně to je asi jenom ta povrchní stránka. Někde o ní mám něco rozepsáno... Důvěryhodnost 50 % :D Tak já to sem kdyžtak někdy přepíšu. Teď to nemůžu najít.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version