Other Languages > Czech

Therion texty

<< < (11/12) > >>

Persephone:
No, já jsem z toho taky nějak mimo (((: Řekla bych, že spousta ty zmíněné astronomické události určitě sedí (:
Jak je to ale ve skutečnosti to ví jenom hlavní hlava všech Červených Karkulek  :ninja:

Já se přiznám, že poslední dobou nemůžu metal ani slyšet. Nějak nemam v povaze zakrnět na jednom hudebním stylu, takže teď jdu spíš ke klasice a tak... z čehož vyplývá jenom jedno - že si z textů GK nepamatuju už skoro vůbec nic a nějak se nemůžu přimět k tomu, si to album poslechnout :)

Nicméně díky moc za informace (: Je fajn, že se o to někdo zajímá (narozdíl ode mě lenocha co si tak akorát předčítá z nějakých teologických publikací a severských autorů...  :D )

Melville:
Tak si jen ty texty přečti, visí na netu.  :)

Sigvarthdottir:
 :D  ne, že bych na tom byla v poslední době nějak jinak, vždyť víš.. :)
Já Therion neposlouchala už hodně dlouho, až na ten jediný den, kdy jsem si je pustila, pak tady horlivě napostovala spoustu myšlenek, v kterých se taky začínám ztrácet. Pak jsem to chtěla smazat, ale tak.. třeba se k tomu někdy vrátíme  :unsure:


Na Plock jedete?Noaidi, ty tedy nepojedeš určitě, že?žádná změna.. ?

Ju a Melville, Winds jsou prima kapela =)  znáš písničku Of divine nature?




Persephone:
Kdepak, já na Plock nejedu :/

Melville:

--- Quote from: Sigvarthdottir on August 28, 2008, 11:13:23 pm ---
Na Plock jedete?Noaidi, ty tedy nepojedeš určitě, že?žádná změna.. ?

Ju a Melville, Winds jsou prima kapela =)  znáš písničku Of divine nature?

--- End quote ---
1. Já na Plock bohužel taky nejedu z finančních důvodů...

2. Samozřejmě že znám Of Divine Nature, mám od Winds celou diskografii. :) Když není rozsáhlá (jako u Therion), tak se dobře stahuje. Ale zase tady v ČR nemůžu najít solidního dodavatele téhle hudby na CD. :disgust:
Nicméně musím uznat, že touto skupinou jsem nakazil už 10 lidí ze svého okolí, což je doposud můj největší úspěch. :whistle:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version